Scroll to top

Hakkımızda

EKETexpo Virtual Fairs, EKET Fuarcılık’ın fiziki fuar organizasyonlarına alternatif olarak hayata geçirdiği sanal etkinliklerin inşaa edildiği bir platform girişimdir.

EKET Fuarcılık uzun yıllardır bir çok farklı sektör için fuar organizasyonları yapan, kendi etkinlik markaları ile son yıllarda özellikle eğitim sektöründe rol alan, deneyimli ekibi ile rüştünü ispatlamış bir fuarcılık şirketidir. Eğitim sektöründe Ünitercih markası ile yürüttüğü yükseköğretim ekosistemine özel fuar etkinlikleri gerçekleştirirken yine bu sektöre özel, Lise Tercih Fuarı, Öğretmen Kariyer Fuarı, Üniversite Tercih Fuarları, Üniversite Tercih Günleri, Eğitim ve Kariyer Fuarları gibi Türkiye genelinde çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

EKET Fuarcılık, kuruluş felsefesinde olduğu gibi pandemi sürecinde de çözüm odaklı, açık fikirli ve inovatif bir yaklaşım sergileyerek fuarcılık faaliyetlerini sanal dünyada da verimli bir şekilde gerçekleştirebileceğine inanmış ve bu kapsamda hızlı bir reaksiyon göstererek EKETexpo Virtual Fairs girişimini hayata geçirmiştir.

EKETexpo Virtual Fairs, B2B ve B2C faaliyetlerinin fiziksel olarak nasıl yürütülüyorsa sanal dünyada da gerçeğe en yakın şekilde yürütülebileceğini gerçekleştirdiği birçok sanal etkinlik ile ispatlamıştır. Türkiye’nin yetiştirdiği uzman yazılımcılar, tasarımcılar ve mühendisler tarafından geliştirilen EKETexpo Virtual Fairs platformları çok yönlü özellikleri ile kullanıcıların büyük beğenisini ve takdirini toplamıştır. EKETexpo Virtual Fairs’in öne çıkan özelliklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Siz de işinizi sanal dünyada büyütmek, dünya genelinde potansiyel müşterilere ulaşmak ve eşsiz bir dijital deneyim yaşamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İnovasyona yakınlaşın...

İş Süreçleriniz İçin Dijital Çözümler

Kapımızın hemen ardında her geçen gün büyüyen dijital bir dünya var! Sizi bu dünyaya daha da yaklaştırıyoruz!

İnovatif Bakış Açısı 0%

Kreatif ve Özgün Yapı 0%

Birlikte harika bir iş birliği yapabiliriz!

Kreatif ve inoatif. Bu iki anahtar kelime ile tüm işlermizi heyecanla yapıyoruz.