Scroll to top

Online Üniversite Tercih Fuarı Tamamlandı!

Türkiye genelinde gerçekleştirdikleri bir çok fuar organizasyonu ile aday öğrencileri üniversiteler ile buluşturan EKET Fuarcılık bu kez tercih döneminde online fuar gerçekleştirdi.

Üniversite tercihi yapacak olan öğrenci adayları her yıl gerçekleştirilen tercih fuarına bu sene online olarak katıldılar. EKET Fuarcılık tarafından gerçekleştirilen Online Üniversite Tercih Fuarı’nda Türkiye, KKTC ve yurtdışındaki önemli devlet ve vakıf üniversiteleri bir araya gelerek üniversite tercihi yapacak aday öğrenciler ile dijital ortamda buluştular.

Türkiye’nin her yerinden ücretsiz olarak katılım sağlanabilen Online Üniversite Tercih Fuarı’nda öğrenciler üniversiteler ile online mesajlaşmalar gerçekleştirdi, videolu görüşmeler yaptılar.

Oyun motorları üzerinde kurgulanan ve Türkiye’nin en gelişmiş sanal fuar yazılımı olarak adlandırılabilecek olan yeni sanal fuar sistemini EKETexpo Virtual Fairs markası ile piyasaya süren EKET Fuarcılık, sektörel inovasyona da öncülük ediyor.

Online Üniversite Tercih Fuarı’na masaüstü web tarayıcısından, mobil web tarayıcısından girilebileceği gibi aynı zamanda Android ve IOS uygulamaları indirilerek de kullanılabiliyor. Oyunlaştırma (Gamification) özellikleri ile de desteklenen sistem, ziyaretçiler için harika bir deneyim sunuyor.

Ünlü akademisyen ve eğitim uzmanları tarafından öğrencilere canlı seminerler verdiği fuara, tüm üniversite tercihi yapacak öğrenci adayları https://online.unitercih.com/ web sitesinden ücretsiz kayıt formunu doldurarak, fuar günü 11.00-18.00 saatleri arasında ise fuarı interaktif olarak ziyaret ettiler.

Online Üniversite Tercih Fuarı ile ilgili ayrıntılı bilgilere https://unitercih.com/ adresinden ulaşılabilir. https://unitercih.com/online-fuar/